Apartmány Baška

k pronájmu přímo od majitele z ČR

Pro děti

Pro děti

Zhruba v polovině pláže Vela se nachází zábavní park pro děti - Funny Park Baška. Děti se tu mohou vyřádit na nejrůznějších atrakcích - nafukovací hrad a skluzavky, trampolíny, bungee trampolíny, vystřelovací míčky apod. Právě zde si můžete také zapůjčit i skútry, quady nebo kola. Všechny aktivity jsou zpoplatněny a časově omezeny.

Dále je v Bašce tobogán a několik hřišť. Tobogán se nachází v kempu Baška Beach Camping Resort (dříve kemp Zablače) u restaurace Aqua-gun. Jízda na tobogánu stejně jako i skákání na trampolíně (tamtéž) je zpoplatněno a dají se koupit výhodnější balíčky jízd. Rodiče mohou děti pozorovat z restaurace Aqua-gun, kde mají dobrou pizzu.

Obec Baška během podzimu 2018 a zimy slíbila postavit 3 nová hřiště v obci. Jinak jsou hřiště u školy na ulici Zvonimirova a v kepu Mali i v kempu Zablace.

Na Vela Plaža jsou pak po celou letní sezonu ve vodě instalovány nafukovací atrakce pro děti, kde mohou děti za poplatek lézt a skákat. Na různých místech u pláží Bašky je pak možnost zapůjčit šlapadla, lodě na solární/elektro pohon, nebo se svézt na super rychlých člunech.

Atrakcí oblíbenou mezi dětmi i je Mořské akvárium v Bašce.

Po celou sezonu odpoledne a večer projíždí Baškou turistický vláček, který má několik zastávek a proveze zájemce za poplatek celou délkou promenády z jednoho konce Bašky na druhý.

Nejlepší atrakcí pro celou rodinu jsou podle nás však malé pěší výlety po okolí Bašky, které poodhalí historii místa a krásná zákoutí a pohledy na městečko. Rádi vám poradíme nebo nasměrujeme.