Apartmány Baška

k pronájmu přímo od majitele z ČR

Restaurace, služby, obchody

V Bašce je velké množství restaurací, doporučujeme vyzkoušet následující restaurace. Všechny mají širokou nabídku jídel, od ryb až po pečené jehněčí maso a jídla na grilu.

Naše nejmilejší je restaurace KALUN – přímo u apartmánů Fanta Sea a Key West – dobré domácí jídlo, mořské ploda, maso, dobré víno, příjemná obsluha.

Restaurace Franica – dobré ryby, rizoto, menší porce, dobrá káva, Restaurant Pirun - tradiční restaurace s dobrými tradičními jídly, příjemná obsluha, Restaurant Malin - dobrá jídla všeho druhu, pěkná zahrádka, lokalita dál od pobřeží – cesta mezi Baškou a Jurandvorem – delší procházka, Restaurace hotelu Forza - dražší, ale moc dobrá, Restaurant Lantino - dražší restaurace s krásným prostředím a terasou hned u pláže Vela

V Bašce umí i moc dobrou pizzu a to buď dole na promenádě u moře v restauraci Žiraffa, nebo pak v bistru Delfino kousek od hotelu Forza na vrchní městské promenádě.

Káva – pro milovníky dobré kávy doporučujeme kavárnu Rebica nebo kavárnu Malá Riva přímo na promenádě nebo pak Café Atlantic na vrchní promenádě u pekárny.

Pekárna - choďte do centra na vrchní promenádu, kousek od kostela je místní pekárna Pekara Baška nebo pak u lékárny na ulici Zvonimirova je Pekara Vrbnik (obě mají pobočku i na promenádě). Jde o skutečné pekárny s vlastní výrobou, ostatní pekárny jsou jen rozpékači mraženýých polotovarů.

Lékař- pokud potřebujete lékaře nebo nemocnici, prosím zavolejte mi +420 736 629 238 – lékařská služba pro turisty je v hotelu Corinthia

Lékárna – na ulici Zvonimirova – pokračování vrchní promenády mestem

Obchody (potraviny)

KONZUM – procházkou podél pláže po promenádě u moře dojdete k největšímu obchodu v Bašce

Trgovina Krk – v Bašce na několika místech – největší je proti lékárně na ulici Zvonimirova, menší pak blíž centru na stejné ulici, vedle této pobočky je i masna, která má opravdu dobré maso a výrobky z něj